השירותים שלנו

  מכלול השירותים של חברת Goldovsky
  השירותים אותם מאפשרת חברת Goldovsky רבים ומגוונים ויוצרים יחד את הליווי המלא והמדויק לפרויקט בניית הבית.
  להלן נפרט את השירותים כסדרם, אולם נציין, כי ניתן עדיין לבחור בחברת Goldovsky כחברה מבצעת בלבד. במקרה זה, החברה תעבוד ישירות אל מול האדריכל ו/או הלקוח, עם כל הערך המוסף, הידע והמקצועיות שלה.

  1.ייעוץ ותיאום אדריכלי, בכל תחומי הבנייה, הקבלנות והשיפוצים.
  חברת Goldovsky עובדת עם מבחר רחב של האדריכלים הטובים בתחום. יש לה את היכולת להתאים לכל לקוח את האדריכל המתאים לו מבחינת טעם, סגנון והתאמה אישית. החברה עומדת על טעמו של הלקוח ובוחרת עמו מגוון אפשרויות. במידת הצורך, מאפשרת החברה ללקוח סיור בשטח, לראות, לחוות ולחוש פרויקטים של אותם אדריכלים, וכמובן, מתאמת פגישות במשרדה עם האדריכלים הנבחרים.
  יש לציין, כי גם לאחר בחירת האדריכל, החברה ממשיכה לייעץ וללוות את הלקוח לכל אורך הדרך, בשאלות, הבהרות ושינויים במידת הצורך. בין הלקוח, האדריכל והחברה, מתקיימות פגישות שבועיות שוטפות לבחינת התקדמות התכניות, ההיתרים, וכיוב’.

  2.איתור ותיאום אנשי מקצוע מומחים לכל פרט וכל משימה הנחוצה לביצוע הפרויקט.
  לחברה כוח עבודה גדול המונה כ-25 עובדים במגוון רחב של תחומים. בנוסף, מקושרת החברה ומצויה בשיתופי פעולה עם כל הקבלנים, אנשי המקצוע והספקים האפשריים והטובים בתחום. עקב כך, לחברה יכולת לאתר ולתאם לכל צורך את איש המקצוע/ספק/קבלן המתאים ביותר והצעות מחיר שונות ומגוונות, המעניקות ללקוח יכולת בחירה, והכל תחת שקיפות מלאה.

  3.בניית מערך לוחות זמנים ,תקציבים ותכנון מדויק וקפדני לביצוע הפרויקט.
  לאחר בחינת והבנת התכניות, החומרים הנלווים לביצוע הפרויקט, עלויות בעלי המקצוע וזמינותם, מוצג תקציב הבית ללקוח. התקציב נבנה תוך כדי הניסיון לצפות מראש כמה שיותר את הבעיות העלולות להיווצר, וניתנת חשיבות עליונה לשמירה עליו לכל אורך הדרך.
  עם אישור התכניות והגשתן להיתר, בונה החברה את לוחות הזמנים יחד עם האדריכל והלקוח. במסגרת לוחות הזמנים נבחנים נותני השירותים, הזמנת פריטים מיוחדים, מועדי אספקת החומרים הלבנים אל תוך הבית, נגרות, מסגרות, תאורה, ריצוף, חיפוי, אלומיניום, מטבחים וכיוב’.

  4.תיאום דקדקני בין כל אנשי המקצוע
  לכל פרויקט של החברה ממונה מנהל עבודה לניהול הפרויקט. הוא נמצא בשטח מהיום הראשון עד היום האחרון ואחראי לביצוע ויישום כל המשימות.
  בנוסף, המנהל אחראי לתיאום בין כל הספקים השונים, הטייח, הנגר, הרצף, איש האינסטלציה, האיטום, וכיוב’.
  התיאום מתבצע תוך כדי הקשבה מלאה ללוחות הזמנים שנקבעו, ועדכון בכתב בכל שלב אם חל בהם שינוי, תוך כדי הסכמה ומתן אישור מלאים של הלקוח.
  החברה מתנהלת לפי משימות שבועיות הניתנות והנבחנות בכל שבוע מחדש וזאת ע”מ ליצור מעקב מדויק במיוחד המונע חריגות מהתוכניות והתקציבים.

  5.תיעוד יומיומי של הפרויקט.
  מנהל הפרויקט מעביר אחת לכמה ימים באמצעות דואר אלקטרוני (מייל) תיעוד בתמונות של שלבי ההתקדמות של הפרויקט, לצד פירוט הדברים שבוצעו, הצפי, ועדכונים כלליים מן המצב בשטח.

  6.אסתטיקה וניקיון בכל שלבי הפרויקט.
  לדעתנו, נקיון וסדר בכל שלבי הפרויקט הוא חשוב לא פחות, ותחת ניהול החברה , הפרויקט נראה מצוין בכל שלב, לא רק בסופו.

  7.הגשת הנכס באופן מושלם, הכולל סידור הבית ברמת גימור מושלמת.
  אם יש צורך, ניתן לתאם בשלב זה מעצב/ת פנים, אשר יבצעו את הלבשת הבית ברמה מקצועית עוד יותר, מה שיביא לטאצ’ האחרון, ולסיומת המושלמת של הבית.